UW SMEERMIDDELENPARTNER

Verolub is de erkend Castrol verdeler voor de Benelux. Wij leveren het juiste product voor de juiste toepassing binnen de juiste context tegen een correcte prijs. Uitgebreid advies krijgt u er gratis bij.

EEN VRAAG, OFFERTE OF BESTELLING

Onze collega's helpen u verder met een glimlach. U kan ons iedere werkdag bereiken op het telefoonnummer +32 (0)13 46 08 00 of via het emailadres sales@verolub.com.

AUTOMOTIVE / AGRI

Yvonne van Wanroij

Yvonne van Wanroij

Accountmanager

Nederland

yvonne.vanwanroij@nl.castrol-asl.com
+31 (0)6 28 33 90 78
Lieven De Smet

Lieven De Smet

Accountmanager

Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen & Brussel

l.desmet@verolub.be
+32 (0)477 35 04 41


Sebastien Glorieux

Sebastien Glorieux

Accountmanager

Wallonië

s.glorieux@verolub.be
+32 (0)475 21 17 40
Geert Henckaerts

Geert Henckaerts

Accountmanager

Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

g.henckaerts@verolub.be
+32 (0)475 83 43 41


INDUSTRIE

Eddy Van Malderen

Eddy Van Malderen

Accountmanager

Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant, Wallonië & Luxemburg

e.vanmalderen@verolub.be
+32 (0)472 18 30 55
Kurt Van Berlamont

Kurt Van Berlamont

Accountmanager

Oost- & West-Vlaanderen

k.vanberlamont@verolub.be
+32 (0)483 22 86 59

WEDERVERKOOP / EXPORT

Tijl Mesotten

Tijl Mesotten

Customer support

tijl@verolub.be
+32 (0)476 79 48 75
+32 (0)13 46 08 01

CUSTOMER SERVICE

Lisette Paredis

Lisette Paredis

Customer support

lisette@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Soily Drost

Soily Drost

Customer support & Marketing

soily@verolub.be
+32 (0)13 46 08 06
Ilse Nulens

Ilse Nulens

Finance & HR

ilse@verolub.be
+32 (0)498 31 72 31
+32 (0)13 46 08 07
Dimitri Vandereycken

Dimitri Vandereycken

Customer support & logistics

dimitri@verolub.be
+32 (0)13 46 08 04

Tijl Mesotten

Tijl Mesotten

Purchasing

tijl@verolub.be
+32 (0)476 79 48 75
+32 (0)13 46 08 01
Yves Lefèvre

Yves Lefèvre

Customer support & technical advisor

y.lefevre@verolub.be
+32 (0)475 90 22 90
+32 (0)13 46 08 05
Laden
Laden