Een vraag,  een offerte of een bestelling? 


Onze collega's helpen u verder met een glimlach. U kan ons iedere werkdag bereiken op het telefoonnummer +32 (0)13 46 08 00 of via het emailadres sales@verolub.be.

Dirk Roosen

General Manager

Contactgegevens 
d.roosen@verolub.be
+32 (0)497 97 99 01
+32 (0)13 46 08 00

Eddy Van Malderen

Account Manager

Sector
Industrie, key accounts
België, Luxembourg en Nederland

Contactgegevens 
e.vanmalderen@verolub.be
+32 (0)472 18 30 55
+32 (0)13 46 08 00

Geert Henckaerts

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

Contactgegevens 
g.henckaerts@verolub.be
+32 (0)492 73 70 55
+32 (0)13 46 08 00

Kurt Van Berlamont

Account Manager

Sector
Industry, Metal working & food processing
Oost- & West-Vlaanderen

Contactgegevens
k.vanberlamont@verolub.be
+32 (0)483 22 86 59
+32 (0)13 46 08 00
Lieven De Smet

Lieven De Smet

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen & Brussel 

Contactgegevens
l.desmet@verolub.be
+32 (0)477 35 04 41
+32 (0)13 46 08 00

Murielle Jennekens

Account Manager

Sector
Automobile, Retail,
Industry, Metal working & food processing
Wallonië

Contactgegevens
m.jennekens@verolub.be
+32 (0)482 18 27 76
+32 (0)13 46 08 00

Sebastien Glorieux

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Wallonië

Contactgegevens 
s.glorieux@verolub.be
+32 (0)475 21 17 40
+32 (0)13 46 08 00

Yves Lefèvre

Technical & Operational Advisor

Contactgegevens 
y.lefevre@verolub.be
+32 (0)475 90 22 90
+32 (0)13 46 08 00

Tijl Mesotten

Field service engineer & Customer service

Contactgegevens
tijl@verolub.be
+32 (0)476 79 48 75
+32 (0)13 46 08 00

Vincent Ottoy

Customer service

Contactgegevens 
vincent@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00
Dimitri Vandereycken

Dimitri Vandereycken

Customer Service

Contactgegevens 
dimitri@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Ilse Nulens

Finance & HR

Contactgegevens 
ilse@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Philip Kretschmer

Marketing manager

Contactgegevens 
p.kretschmer@verolub.be
+32 (0)492 56 57 96
+32 (0)13 46 08 00


Laden
Laden